Широкоформатний друк на банерному полотні

Баннер (Frontlit) — міцне вінілове полотно зі спеціальним покриттям для друку.Frontlit Flex Banner

Зображення, надруковане на банері стійке до впливу атмосфери і довго не вигорає на сонці.

Кріплять банер здебільшого за допомогою люверсів. Для цього по периметру пробивають отвори різного діаметру (від 10мм), які зміцнюються металевими кільцями (люверсами)

Завдяки своїм характеристикам широко використовується для виготовлення: торгівельних палаткок, тентів автомобілів, рекламні банери, брандмауери, оформлення сцен, Roll-up — банерах, Pop- up- банерах .

Розрізняють наступні підвиди банерного полотна:

  • Литий – має міцнішу структуру, рекомендовано використовувати на вулиці , зимою а також при друці великих зображень (50 і більше м2)
  • Ламінований – має слабшу порівняно з литим структуру , без проблем використовується у приміщенні також на вулиці (окрім зимового періоду)
  • Транслюцентний (Backlit) — світлорозсіюючий ПВХ-матеріал з високим показником світопроникнення. При правильній підсвітці забезпечує рівномірне світорозсіювання. Оскільки цей матеріал добре вбирає фарбу в процесі підсвічування кольори залишаються яскравими та насиченими.

Добре підійде як для зовнішньої реклами так і в торгових та бізнес-центрах, супермаркетах та магазинах, наприклад для світлових коробів, консолей.

Світлоблокуюча Блокаут (Blockout) – це спеціальна банерна тканина для друку з обох сторін. Оскільки в основі є спеціальна підкладка чорного кольору, тканина не просвічується. Найчастіше використовують для перетяжок та підвісних прапорів.Flex banner Blockout Black White