Широкоформатний друк на плівці

Самоклеюча плівка (Oracal)

Самоклеюча плівка оракал

Дана плівка широко використовується у зовнішній рекламі та інтерєрному друці через простоту у використанні і оптимальну ціну. Бувають такі різновиди : біла матова,біла глянцева, прозора матова, прозора глянцева, а також біла із чорною підкладкою (для уникнення ефекту просвічування) та світлорозсіююча (використовується у світлових вивісках, дає ефект рівномірного (без плям) підсвічування всієї рекламної площини).

Самоклеюча плівка (One way vision)

Самоклеюча плівка One Way Vision

Використовується для того, щоб оформити вітрину чи вікно і при цьому зберегти хороше освітлення приміщення. Створює ефект коли із внутрішнього боку приміщення проглядається вулиця а ззовні видно лише надруковане зображення (більшість вікон у громадському транспорті).

Самоклеючі плівки підходять для застосування на плоских, вигнутих та легкогофрованих поверхнях. Спеціальне покриття забезпечує тривалий термін експлуатації. Використовують для реклами на транспорті, вітринах, вивісках, рекламних конструкціях, наклейках, етикетках а також в оформленні інтер’єрів.

Післядрукарська обробка часто включає матову або глянцеву ламінацію, яка створює додаткових захист від вологи та зовнішніх факторів. Для світлових вивісок та інших світлових конструкцій, композитних панелей використовують також світлорозсіюючу (транслюцентну) ПЕТ плівку БЕЗ КЛЕЄВОЇ ОСНОВИ. Часто використовують у закладах харчування у вигляді великих меню що підсвічуються.