Широкоформатний друк

На плівціНа банерному полотніНа банерній сітціНа папері

Широкоформатний друк на плівці

Самоклеюча плівка (Oracal)

Самоклеюча плівка оракал

Дана плівка широко використовується у зовнішній рекламі та інтер’єрному друці через простоту у використанні і оптимальну ціну. Бувають такі різновиди: біла матова, біла глянцева, прозора матова, прозора глянцева, а також біла із чорною підкладкою (для уникнення ефекту просвічування) та світлорозсіююча (використовується у світлових вивісках, дає ефект рівномірного (без плям) підсвічування всієї рекламної площини).

Самоклеюча плівка (One way vision)

Самоклеюча плівка One Way Vision

Використовується для того, щоб оформити вітрину чи вікно і при цьому зберегти хороше освітлення приміщення. Створює ефект коли із внутрішнього боку приміщення проглядається вулиця, а ззовні видно лише надруковане зображення (більшість вікон у громадському транспорті).

Самоклеючі плівки підходять для застосування на плоских, вигнутих та легкогофрованих поверхнях. Спеціальне покриття забезпечує тривалий термін експлуатації. Використовують для реклами на транспорті, вітринах, вивісках, рекламних конструкціях, наклейках, етикетках а також в оформленні інтер’єрів.

Післядрукарська обробка часто включає матову або глянцеву ламінацію, яка створює додаткових захист від вологи та зовнішніх факторів. Для світлових вивісок та інших світлових конструкцій, композитних панелей використовують також світлорозсіюючу (транслюцентну) ПЕТ плівку БЕЗ КЛЕЄВОЇ ОСНОВИ. Часто використовують у закладах харчування у вигляді великих меню що підсвічуються.

Баннер (Frontlit) — міцне вінілове полотно зі спеціальним покриттям для друку.Frontlit Flex Banner

Зображення, надруковане на банері стійке до впливу атмосфери і довго не вигорає на сонці.

Кріплять банер здебільшого за допомогою люверсів. Для цього по периметру пробивають отвори різного діаметру (від 10мм), які зміцнюються металевими кільцями (люверсами)

Завдяки своїм характеристикам широко використовується для виготовлення: торгівельних палаткок, тентів автомобілів, рекламні банери, брандмауери, оформлення сцен, Roll-up — банерах, Pop- up- банерах .

Розрізняють наступні підвиди банерного полотна:

  • Литий – має міцнішу структуру, рекомендовано використовувати на вулиці, зимою, а також при друці великих зображень (50 і більше м2)
  • Ламінований – має слабшу порівняно з литим підвидом структуру, без проблем використовується у приміщенні також на вулиці (окрім зимового періоду)
  • Транслюцентний (Backlit) — світлорозсіюючий ПВХ-матеріал з високим показником світопроникнення. При правильній підсвітці забезпечує рівномірне світорозсіювання. Оскільки цей матеріал добре вбирає фарбу в процесі підсвічування кольори залишаються яскравими та насиченими.

Добре підійде як для зовнішньої реклами так і в торгових та бізнес-центрах, супермаркетах та магазинах, наприклад для світлових коробів, консолей.

Світлоблокуюча Блокаут (Blockout) – це спеціальна банерна тканина для друку з обох сторін. Оскільки в основі є спеціальна підкладка чорного кольору, тканина не просвічується. Найчастіше використовують для перетяжок та підвісних прапорів.Flex banner Blockout Black White

Сітка Mesh – матеріал, структура якого дозволяє вирішити проблему вітрових навантажень і необхідного світлопроникнення. Одна з переваг в порівнянні з банером — вага (майже у два рази легша).

Розміщується на фасадах будинків, стендів, для маскування будівельних об’єків, також широко застосовується в оформленні звукових сцен (оскільки через сітку звук вільно поширюється).

сітка mesh

Папір на просвіт (City Paper 150 г/м²). Використовується здебільшого для зовнішньої та внутрішньої реклами. Найбільш популярне застосування — вуличні реклами в щитах, що підсвічуються лампами денного світла. Стандартний розмір 1,2 х 1,8 м.

Неабиякої популярності на даному виді паперу має друк плакатів різного розміру завдяки невисокій ціні широко використовуються біля торгових центрів при поширенні різноманітних акцій серед людей.

citi

Блюбек (115 г/м²) ще один з надзвичайно популярних видів паперу для зовнішньої реклами. Завдяки одній стороні голубого кольору, папір захищений від просвічування, що є зручним для монтажу. Цей вид паперу стійкий до перепаду температур та вологості, дії ультрафіолету. Широко застосовується для розміщення на щитових конструкціях, бігбордах.Блюкбек

Фотопапір (260 г/м²) використовується для для постерів, плакатів, афіш, художніх репродукцій чи фотографій великого розміру. Може використовуватись як для внутрішньої так і для зовнішньої реклами. Має ідеальну однорідну основу, що забезпечує високу якість передачі насичених кольорів. Можна обрати між глянцевим та матовим фотопапером.Фотопапір