Інтер’єрний друк на полотні (холст)

Картини – це завжди стильно і красиво! Це і гідна прикраса інтер’єру, і чудовий подарунок. Ми пропонуємо як і друк на холсті так і комплексне виготовлення картини на підрамнику.

Ви можете роздрукувати як власну фотографію, так і роботу відомих художників. Також зображення для друку можна обрати на сайті www.shutterstock.com надавши тільки номер картинки або власне зображення з дотриманням технічних вимог.

Максимальна висота картини 1.40 м, широною до 3 м.

Торці картини можуть бути в різних варіантах: білі (або кольорові) або продовження зображення.

1

Картини можуть складатися як з одного модуля, так і з декількох, причому різних розмірів.

Модульна картина – це звичайна картина, тільки розділена на модулі, пов’язані між собою загальною тематикою або ідеєю. Створюється ілюзія того, що картина переходить від одного полотна ( модуля ) до іншого. З цієї причини модульні картини не обрамляются в рамку або багет . Кількість модулів у картині може бути різним.

3

Оскільки при даному друці використовується полотно (холст) на натуральній основі,  картина буде максимально наближена по вигляду до реальної. Полотно має текстуру тканини, що надає особливого шарму даної фотографії, і робить її схожою на картину! Це прекрасна ідея для оформлення інтер’єру!

Ми пропонуємо натуральний холст з матовою або глянцевою поверхнею.  За вашими розмірами ми виготовимо підрамник для картини. Додатковою послугою є покриття картини захисним лаком, який надає додатковий захист від механічних пошкоджень.

Якщо у вас виникнуть будь які запитання – зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання!