Інтер’єрний друк

Інтер’єрний друк – це різновид широкоформатного друку, який використовується всередині приміщень, виставкових експозицій, офісів компаній, а також власної квартири і розрахований на погляд з відстані витягнутої руки, тому його  головною особливістю є дуже висока  якість зображення.

Найбільш поширеними в інтер’єрному друці є фотошпалери, друк на холстах,  друк картин на склі, кухонних фартухах і дверей до шаф-купе.

Область використання:

 • Торгові приміщення: вивіски, внутрішнє оформлення вітрини, оформлення інтер’єру;
 • Офісні приміщення: оформлення інтер’єру (стіни, стелі);
 • Розважальні заклади: декорації, вивіски;
 • Презентації та виставки: оформлення виставкових стендів;
 • Житлові приміщення: широкоформатний друк фотографій і графіки (стіни, стелі).

Фотошпалери допоможуть підкреслити унікальність Вашого інтер’єру  в  громадських приміщеннях (готелі, бари, ресторани) та створити затишок власної оселі, зробити її унікальною, особливою і неповторною..

Фотошпалери

Ми пропонуємо екосольвентний друк, що є гарантією відсутності запаху фарб, що використовуються. Після друку, ви відразу можете використовувати ці шпалери в роботі.

Деякі факти:

 • Фотошпалери – це білі шпалери покриті вініловою плівкою, розроблені спеціально для цифрового друку.
 • Зображення для друку можна обрати на сайті shutterstock.com надавши тільки номер картинки або власне зображення з дотриманням технічних вимог.
 • Ми пропонуємо фотошпалери шириною рулонів 1.06 та 1.30 м.
 • Друк зображення на ширині 1 м та 1.25 м відповідно.
 • Друкуємо зображення будь якого розміру і ділимо його на вертикальні частини для зручного монтажу.
 • Екосольвентний друк високої якості.
 • Склад: папір 90 гр/м кв., вінілове покриття 210гр/м кв.
 • Пропонуємо на вибір різні види текстур: класік, пісок, іній, льон, холст, штуко, пензель, Венеція, смуз (більш глянцевий) та інші. Кожна текстура унікальна та має свої особливості.
 • Для монтажу використовуються клеї для важких шпалер (для рулонів шириною 1,3 м) і клеї для вінілових шпалер на флізеліновій основі (для рулонів 1,06 м).
 • Стійкість до миття: можна очищати серветкою з чистою водою. Використання відбілюючих засобів забороняється.

Ми пропонуємо обрати текстуру і зробити кольоропробу БЕЗКОШТОВОНО!

При необхідності наші спеціалісти допоможуть з вибором матеріалу для роздруку та зроблять заміри на об’єкті та доставлять виготовлену продукцію.

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання – зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Структура фотошпалер

 

Фотошпалери в сучасному інтер’єрі

Картини – це завжди стильно і красиво! Це і гідна прикраса інтер’єру, і чудовий подарунок. Ми пропонуємо як і друк на холсті так і комплексне виготовлення картини на підрамнику.

Ви можете роздрукувати як власну фотографію, так і роботу відомих художників. Також зображення для друку можна обрати на сайті www.shutterstock.com надавши тільки номер картинки або власне зображення з дотриманням технічних вимог.

Максимальна висота картини 1.40 м, широною до 3 м.

Торці картини можуть бути в різних варіантах: білі (або кольорові) або продовження зображення.

1

Картини можуть складатися як з одного модуля, так і з декількох, причому різних розмірів.

Модульна картина – це звичайна картина, тільки розділена на модулі, пов’язані між собою загальною тематикою або ідеєю. Створюється ілюзія того, що картина переходить від одного полотна (модуля) до іншого. З цієї причини модульні картини не обрамляються в рамку або багет . Кількість модулів у картині може бути різним.

3

Оскільки при даному друці використовується полотно (холст) на натуральній основі,  картина буде максимально наближена по вигляду до реальної. Полотно має текстуру тканини, що надає особливого шарму даної фотографії, і робить її схожою на картину! Це прекрасна ідея для оформлення інтер’єру!

Ми пропонуємо натуральний холст з матовою або глянцевою поверхнею.  За вашими розмірами ми виготовимо підрамник для картини. Додатковою послугою є покриття картини захисним лаком, який надає додатковий захист від механічних пошкоджень.

Якщо у вас виникнуть будь які запитання – зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання!

Новинка, в оформленні сучасних інтер’єрів. Дуже вдалим доповненням до стильного інтер’єру буде картина на склі. Це може бути як ваша фотографія (кольорова чи чорно-біла) так і будь-яке інше зображення. Вам достатньо вибрати зображення і вказати розміри – все інше зробимо ми.

Друк картин на склі

Зображення для друку можна обрати на сайті www.shutterstock.com надавши тільки номер картинки або власне зображення з дотриманням технічних вимог.

Також ми виготовляємо фотодрук для дверей до шаф-купе і кухонних фартухів. Для виробників меблів діє система знижок!

Вам достатньо вибрати зображення і вказати розміри – все інше зробимо ми.

Якщо у вас виникнуть будь які запитання – зв’яжіться з нами і ми відповімо на всі Ваші запитання!