Післядрукарські послуги

Компанія “РЕСПЕКТР” надає різноманітні післядрукарські послуги, серед яких найчастіше користуються попитом наступні: набиття люверсів на банерах і банерних сітках, ламінування, ручна і плотерна порізки, встановлення планок, накатка плівок на тверді площини (ПВХ, композит), монтаж рекламних площин і доставка поліграфічної продукції.

1Набиття люверсів на банерах і банерних сітках здійснюється для зручності в монтажі. Ми використовуємо люверси діаметром 10 мм. Крок з яким набивається люверс узгоджується з Клієнтом додатково.

Ламінування — це покриття поліграфічного матеріалу глянцевою або матовою плівкою.

Плівка для ламінації захищає матеріал від зовнішніх впливів — вигорання, розриву, витирання фарб, механічних пошкоджень. Ми надаємо послуги холодної та конвертної ламінації.

Крім звичайних плівок для ламінації можемо запропонувати плівки з 3-D ефектом.

Встановлення планок здійснюємо за бажанням Клієнта для банерів, банерних сіток.

Ми пропонуємо пластикові або алюмінієві планки.

Ручна порізка надрукованої продукції по периметру здійснюється за вказаними розмірами Клієнта.

Плотерна порізка самоклеючої кольорової плівки, вибірка та перенесення на монтажну плівку здійснюється для монтажу на вітрини, транспорт та інші рекламні площини. Плотерна порізка самоклеючої плівки з надруком по мітках здійснюється по контуру наклейки, який Клієнт надає разом з макетом до друку.

Накатка плівки на ПВХ, композит здійснюється для виготовлення таблиць, стендів та різних рекламних площин.  Товщину ПВХ кожен Клієнт обирає залежно від своїх потреб.

Поклейка самоклеючої плівки та монтаж банерів узгоджується з кожним Клієнтом індивідуально.

Доставка в межах міста та по Україні здійснюється в разі потреби Клієнта.

Також, надаємо послуги ремонту та діагностики рекламних вивісок та конструкцій за індивідуальним замовленням Клієнта.

Шановні замовники, якщо у Вас нестандартні побажання та виникнуть додаткові запитання, зв’яжіться з нами, ми завжди раді Вам допомогти.